Jesteś tutaj

Nowe karty multilunch!

nowa karta multilunch

Z pewnością większość z nas nie ma pojęcia o tym, czym jest karta multilunch i rzecz jasna nie ma w tym nic nadzwyczajnego, ponieważ należy mieć na uwadze przede wszystkim to, że w dzisiejszych czasach tylko nieliczne firmy w naszym kraju takie karty stosują.

Nie ma w tym nic nadzwyczajnego, ponieważ musimy wspomnieć tutaj o tym, że nie są one zbyt popularne. Niemniej jednak musimy także nadmienić, że z dnia na dzień zyskują one na popularności i być może już wkrótce popularność tak tych jak i wielu innych podobnych kart będzie bardzo wielka.

Możemy dziś powiedzieć, że jest to swego rodzaju szansa na zmotywowanie naszego pracownika. Wprawdzie nie wiąże się ona z jakąś podwyżką lub też premią, ale na pewno w jakimś sensie także wiąże się z naszymi finansami. Najistotniejsze jest tutaj to, że każdy kto ma w swoim posiadaniu taka kartę może całkowicie za darmo z niej korzystać w takich miejscach jak chociażby restauracje i bary, których w naszym kraju jak wiemy jest całe mnóstwo. Wprawdzie nie możemy z nich korzystać w każdym barze na terenie Polski, ale placówek, które respektują takie karty nie brakuje i powinniśmy je znaleźć w niemal każdym mieście w Polsce.

Jeżeli wspominamy tutaj o motywacji należy zaznaczyć, że taki sposób motywowania jest bardzo korzystny tak dla samego pracodawcy jak i samego pracownika. Dla pracodawcy najważniejsze jest tutaj to, że nie traci on tak wiele jak w przypadku podwyżek lub premii co dla niego na pewno jest tutaj najważniejsze. Patrząc na to ze strony pracownika musimy zaznaczyć, że dzięki temu każdy pracownik może za darmo zjeść posiłek, a jak doskonale wiemy te także wiążą się z dość wysokim kosztem.

Jeżeli spojrzymy na to z perspektywy całego miesiąca pracy musimy na nie wydać kilkaset złotych. Przynajmniej jeżeli spożywamy je w restauracjach. Jeżeli kogoś interesuje taka nowa karta multilunch powinien jak najszybciej wstąpić na naszą stronę internetową. Znajdziesz tutaj wszelkie informacje, które z pewnością pomogą ci zrozumieć dokładniej ideę takich programów.

Tags: 

Dodaj komentarz

Plain text

  • Znaczniki HTML niedozwolone.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
CAPTCHA
Udowodnij, że jesteś człowiekiem.
Image CAPTCHA
Podaj znaki jakie widzisz na obrazku.